DOPROVODNÝ PROGRAM
30.8. - 1.9.2019 Lázeňský park

Doprovodný program pro všechny návštěvníky festivalu ZDARMA!

Doprovodný program festivalu bude probíhat v areálu lázeňského parku a Jiřího náměstí a bude tradičně pro všechny návštěvníky zdarma.

 

Čekání na hlavní večerní koncerty zpříjemní řada hudebních vystoupení, výstavy, workshopy a filmové projekce.

Atraktivní program chystáme také pro nejmladší návštěvníky festivalu. Sportovní aktivity, výtvarné dílny a hudební i taneční vystoupení.

Pro starší bude připravena oblíbená Play Zone, kde jim budou v premiéře představeny nejnovější herní hity, které si budou moci zahrát na nejmodernějších herních konzolích.

 

V pátek 30.8. a sobotu 31. 8. od 18:00 proběhne návštěvníky oblíbená VIP ceremonie na terase Hotelu Libenský Modrý koberec.

Páteční a sobotní noc je ve znamení tanečních SOUNDTRACK Afterparties v koncertní hale přístupných zdarma. A kdo nechce tančit, může si užít skvělé filmy v letním kině DPP.

Během konání festivalu si mohou návštěvníci pochutnat na specialitách lokální i mezinárodní kuchyně v naší gastro zóně.

Skvělý program bude probíhat na 6 pódiích:

Dětská stage s programem pro nejmenší.
Na programu nebude chybět divadlo, tanec a zpívání. Moderovat ji budou Roman Vojtek a Alice Stodůlková.

Kongres stage je největší hudební scénou v parku. Představí se zde například kapely Voxel, Miss Rosie a její gang nebo Goodfellas.

Hudební odpočívárna poskytne příjemné posezení za doprovodu komorních souborů – letos jsme připravili žhavou kubánskou salsu a již tradičně smyčcové kvarteto. Chybět nebudou ani workshopy se zajímavými osobnostmi.

Kinobus DPP, přes den hudební stage, večer letní kino tematických filmů.

Metro stage, podchod připomínající metro. Během festivalového víkendu se promění ve stage „pouličního umění“ a představí několik zajímavých sólových umělců.

SOUNDTRACK Afterparties
V pátek 30.8. a v sobotu 31.8. po skončení hlavního hudebního programu v koncertní hale na louce. Už teď se na vás těší DJ Martin Hovorka a DJ Roxtar! Pozor vstup volný!

 

Mapu Lázeňského parku a program na jednotlivých pódiích najdete zde (odkaz na program)
Změna programu vyhrazena.