Festival Passy

SOUNDTRACK Golden pass a SOUNDTRACK Pass fanouška – buďte součástí festivalu!

Na rok 2019 jsme pro vás připravili novinku – s radostí představujeme dva typy festivalových passů, které si můžete pořídit již nyní:

SOUNDTRACK Golden pass pro všechny milovníky filmové hudby, kteří si především nechtějí nechat ujít zvýhodněné vstupné na všechny jedinečné koncerty v kryté koncertní hale.

SOUNDTRACK Pass fanouška pro všechny nadšené fanoušky festivalu s benefity a výhodami jak po dobu festivalu, tak mimo něj.

 

U obou SOUNDTRACK passů navíc získáte řadu benefitů jak během festivalu, tak i mimo něj: Sleva 10% na festivalový merchandise, partnerské slevy, zákaznické balíčky, přednostní odbavení na řadě festivalových stanovišť – to vše a mnohem víc získáte se jedním ze SOUNDTRACK passů s unikátním kódem jen pro vás. Přesný soupis výhod budeme průběžně zveřejňovat zde a na našem Facebooku i Instagramu. Benefity stále doplňujeme a tak vám již nyní můžeme slíbit, že budou až do začátku festivalu neustále přibývat.

SOUNDTRACK passy budou i se šňůrkou na krk k vyzvednutí v Poděbradech, pořiďte si je však už nyní, počet passů je limitován! Společně se zakoupením passu vám zašleme unikátní kód, který můžete používat online pro všechny benefity vč. zakoupení SOUNDTRACK festivalového merchandise. Součástí passu je kód, který slouží pro vybírání všech výhod, které vám daný pass umožňují.

 

SOUNDTRACK Golden pass
Těšíte se na koncerty na hlavní stage v naší krásné modré kryté koncertní hale? Pořiďte si SOUNDTRACK Golden pass a získejte tak za výhodnou cenu vstup na všechny koncerty hlavního programu!

Festivalový SOUNDTRACK Golden pass vám je vstupenkou na všechny koncerty hlavního festivalového programu, který i letos bude nabitý filmovou hudbou, večerními velkolepými koncerty jak českého, tak mezinárodního filmového nebe, odpoledními programy pro celou rodinu a večerními afterparty. Program budeme postupně odtajňovat, ale již nyní se můžete těšit na koncertní provedení filmu Šakalí léta nebo na klasickou českou pohádku Šíleně smutná princezna s živou hudbou a zpěvem. Chystáme pro vás na zahraniční tituly, které do České republiky zavítají poprvé, nejedno překvapení a kdo ví, třeba se s námi protančíte až do dalšího dne!

 

SOUNDTRACK Pass fanouška
Využijte příležitosti být součástí SOUNDTRACKu a pořiďte si SOUNDTRACK Pass fanouška se všemi výhodami, které vám nabízí!

Seznam benefitů, které získáte se zakoupením vašeho passu (platí také pro SOUNDTRACK Golden pass krom 10% slevy na lístky krom 10% slevy na lístky):

– 10% sleva na všechny koncerty hlavního programu, možnost nákupu online zde (neplatí pro držitele SOUNDTRACK Golden passu)

– 10% sleva na festivalový merchandise, možnost nákupu online zde

Buďte součástí SOUNDTRACKu a pořiďte si váš festivalový pass již nyní – jejich množství je omezené, nakupujte rychle!

Zakoupit vstupenky Festival Passy