Hvězdy Stardance tančí na filmové melodie
1. 9. 2018 14:00 Hlavní stage

JEDINEČNÁ TANEČNÍ SHOW PŘEDSTAVÍ ZNÁMÉ TVÁŘE ZE SOUTĚŽE STARDANCE V ORIGINÁLNÍ CHOREOGRAFII JANA ONDERA.

Sobotní festivalové odpoledne bude patřit tanci. Choreografie Jana Ondera připravená speciálně pro SOUNDTRACK PODĚBRADY nás provede melodiemi ze slavných filmů jako jsou Hříšný tanec, Shrek, Pomáda a další. Originálním tanečním příběhem nás provedou tanenčíci a slavné osobnosti z pořadu České televize Stardance. Těšit se můžete vedle Jana Ondera na jeho dvě vítězky Danu Batulkovou, Kateřinu Baďurovou, dále bude tančit Michal Padevět, Veronika Lálová
a Marek Zelinka.

Filmová hudba má mnoho podob a tanec je další možností, jak ji živě ztvárnit a přiblížit divákům v nové podobě. Přijďte si vychutnat filmově hudební příběh vetknutý do tanečních kroků.

Jan Onder je český tanečník s mezinárodními úspěchy. Od roku 2001 získal nejvyšší možnou mezinárodní třídu v latinskoamerických tancích „M“, studoval v Rusku nebo Německu. S taneční partnerkou Lucií Hunčárovou byli pravidelnými finalisty a semifinalisty mistrovství ČR. Jako tanečníci se pravidelně účastnili nejprestižnějších tanečních soutěží po celém světě, například Blackpool Dance Festivalu, otevřeného mistrovství Německa Germany Open Championchip a stovek dalších. V pořadu Stardance tančil třikrát, z toho dvakrát zvítězil, a to s Danou Batulkovou a Kateřinou Baďurovou. Obě královny tanečního parketu se v této speciální show představí.

Přijďte se projít lehkým tanečním krokem filmovým světem!

Zakoupit vstupenky Hvězdy Stardance tančí na filmové melodie 1. 9. 2018 14:00 Hlavní stage