Praktické informace

Středočeské lázně Poděbrady leží na řece Labe zhruba 50 km na východ od Prahy po dálnici D11. Do malebného města se nejrychleji dostanete autem cca za 40 minut, vlakem z Hlavního nádraží cca za 45 minut. Na kole se z hlavního města dá k Labi dostat po několika trasách. Nejoblíbenější a nevytíženější je cyklotrasa číslo 0035 (A26), která začíná u konečné metra na Černém Mostě.
Mapa - Festival

ROZŠIŘUJEME TÝM/HLEDÁME DOBROVOLNÍKY

Staňte se součástí Mezinárodního festivalu filmové hudby a multimédií SOUNDTRACK Poděbrady a získejte zkušenosti s přípravou velké mezinárodní akce. Hledáme do teamu šikovné lidi, kteří nám pomůžou s tím, aby všechno běželo hladce.

Co za to?

Kromě jedinečné příležitosti být nedílnou součástí festivalového dění, možnosti podívat se na festivalové projekce a koncerty, budete mít šanci dostat se do blízkosti slavných osobností. A vůbec nezáleží, jestli jste z Poděbrad  nebo ne. Pošlete nám o sobě pár vět a telefon na office@soundtrackfestival.cz

Hledáme: runnery, obsluhy infostánků, pomocníky produkčního týmu, úklidové čety, koordinační posily, no prostě nadšené pozitivní lidi, kteří se nebojí práce a touží po nových zkušenostech a zážitcích.CESTA DO PODĚBRAD

 

VLAKEM

Příjezd do Poděbrad doporučujeme vlakem, nádraží se nachází přímo na začátku lázeňského parku.

Po celou dobu konání festivalu budou posíleny spoje ČD.

Spojení

AUTEM

V případě příjezdu autem prosím sledujte web festivalu nebo náš facebookový profil, kde zveřejníme mapku s možnými příjezdy a záchytnými parkovišti.

Nedoporučujeme zajíždět do centra města, parkovací prostory jsou velmi omezené a rychle se naplní.

Spojení