Program

Program ke stažení Stáhnout
Koncertní hala
Dětská stage
Kongres Stage
Stage v pohybu
Hudební odpočívárna
Kinobus stage
Metro stage
10:00
10:30 Sledujte místo konání

11:00 PAMPELLE LOUNGE & BAR

Food / drinks / music

11:00 - 02:00

MOSQUITO

dětská kapela PDY

11:00 - 11:30

Soundtrack kinokoule

AUDIOVIZUÁLNÍ 360° show

Projekce každých 30min

11:00 - 23:30

Ernst Van Tiel

Workshop

11:00 - 12:00

11:30 Tvarování balonků

workshop PAN KRAVATA

11:30 - 12:15

Galiani Gypsy Jazz

koncert gypsy-jazz

11:30 - 12:30

12:00 Honza Jareš & band

koncert pop

12:00 - 13:00

12:30 Noty z filmů a muzikálů

zpívání s Romanem a Petrou Vojtkovými

12:30 - 13:30

Staň se hvězdou Soundtracku

Můžeš cokoliv

Zvládne stroj nahradit malíře?

GALERIE LUDVÍKA KUBY

Přednáška D. Sýkory

12:30 - 13:30

13:00 HVĚZDY STARDANCE: Z POHÁDKY DO POHÁDKY

POHÁDKOVÉ MELODIE V TANEČNÍCH CHOREOGRAFIÍCH JANA ONDERA

13:00 - 14:00

Latin kvartet

tančírna latino

13:00 - 13:30

The Most Naked Man

koncert street art

13:00 - 13:30

13:30 Kouzelnická show

PAN KRAVATA

13:30 - 14:15

Light & Love

koncert pop

13:30 - 14:15

Felix Slováček

Filmové a muzikálové melodie

13:30 - 14:30

La Calle

koncert world music

13:30 - 14:30

14:00
14:30 Milujeme bubnování

workshop

14:30 - 15:15

Staň se hvězdou Soundtracku

Můžeš cokoliv

Soundtrack kinokoule

AUDIOVIZUÁLNÍ 360° show

Projekce každých 30min

11:00 - 23:30

Latin kvartet

tančírna latino

14:30 - 15:00

Pavel Čadek

koncert Cello folk

14:30 - 15:30

15:00 Miss Rosie a její gang

koncert jazz-pop

15:00 - 16:00

Martin Dejdar

Workshop

15:00 - 16:00

15:30 Tvarování balonků

PAN KRAVATA

15:30 - 16:15

Dry Band

koncert pop-rock

15:30 - 16:30

16:00 Hudební koktejl

mix písní Romana a Petry Vojtkových

16:15 - 17:00

Staň se hvězdou Soundtracku

Můžeš cokoliv

Latin kvartet

tančírna latino

16:00 - 16:45

16:30 The Most Naked Man

koncert street art

16:30 - 17:15

17:00 Malování na obličej

workshop JANKA FRÝDLOVÁ

17:00 - 17:45

Shum Davar

koncert ethnic-fusion

17:00 - 18:00

Jan Hřebejk

Workshop

17:00 - 17:45

17:30
18:00 Dlouhý, Široký a Bystrozraký

Divadlo Na Větvi

18:00 - 19:00

Staň se hvězdou Soundtracku

Můžeš cokoliv

Vítání hostů na modrém koberci

HOTEL LIBENSKÝ

18:00 - 18:30

18:30 PAMPELLE LOUNGE & BAR

Food / drinks / music

11:00 - 02:00

19:00 Soundtrack kinokoule

AUDIOVIZUÁLNÍ 360° show

Projekce každých 30min

11:00 - 23:30

19:30
20:00 AMADEUS LIVE

OSCAROVÝ FILM MILOŠE FORMANA SE SYMFONICKÝM ORCHESTREM

20:00 - 23:30

20:30 Zrodila se hvězda

filmová projekce

20:30 - 22:30

21:00
21:30 Soundtrack kinokoule

AUDIOVIZUÁLNÍ 360° show

Projekce každých 30min

11:00 - 23:30

22:00
22:30 Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street

filmová projekce

22:30 - 00:30

23:00
23:30
00:00 SOUNDTRACK AFTERPARTY

DJ ROXTAR

00:00 - 02:00

00:30
01:00
01:30
02:00
Koncertní hala
Dětská stage
Kongres Stage
Stage v pohybu
Hudební odpočívárna
Kinobus stage
Metro stage



DOPROVODNÝ PROGRAM

Galerie Ludvíka Kuby
Výstava Michala Bačáka, vítěze Czech Grand Design
otevřeno denně 10-12:00 a 13-18:00

 

100 let asociace českých kameramanů

Výstava, dřevěná kolonáda u Dětské stage

 

Polabské muzeum

Výstava Poděbrady ve filmu, otevřeno denně 9-17:00

 

Galerie G18
Výstava “Osm z Poděbrad”
Velká burza vinylů
29.8. 19:00 – Komentovaná prohlídka
otevřeno denně 12-19:00

 

EQUA BANK – Dětská stage

Fotokoutek
Setkání s pohádkovými postavami – princezna a vodník
Výroba vlastních placek na tričko, batoh
Malování na obličej
Interaktivní laboratoř

 

PlayStation Zone
Free2play:
PS4 – Days Gone, God of War nebo Detroit:Become Human, Gran Turismo Sport,
VR – Blood&Truth, Beat Saber

Beat Saber Contest
Pátek-sobota kvalifikace, 8 nejlepších postoupí do finále v sobotu od 20:00

 

Změny v programu vyhrazeny.