Vyberte prosím den:
PÁTEK
25. SRPNA

PÁTEK

S

STANICE PODĚBRADSKÁMETRO STAGE

14:00

Štěpán Klouček

Hudební vystoupení

15:15

Bohunka Saxofon

Pink Bubble

16:00

Jan Vytásek & Blackbirds

Hudební vystoupení

18:00

Jan Vytásek & Blackbirds

Hudební vystoupení

O

STANICE FILMOVÁLETNÍ KINO

ČEPS

Kinobus DPP

21:00

Film 1

23:30

LUCIE

příběh jedný kapely

U

STANICE STROMOVÁVÝSTAVNÍ ALEJ

MŮZY A ANDĚLÉ

Fotovýstava Jany Wallace Svobodové

N

STANICE KOLONÁDAFESTIVALOVÁ KAVÁRNA

AUDI

Samsung

HBO; Hra o trůny – Trůn

Film. ateliéry Barrandov

CEWE

14:30

MIB Quartet

smyčcové kvarteto

16:00

MIB Quartet

smyčcové kvarteto

17:00

Bohunka Saxofon

Pink Bubble

18:00

MIB Quartet

smyčcové kvarteto

D

STANICE PŘÍRODNÍCHILL OUT ZÓNA

Elektro Oaza

10:00

18:00

Pole Dance

každou celou vystoupení Pole Dance a workshop

Seznam.cz

DeLonghi ochutnávka kávy

Kenwood

T

STANICE KONGRESOVÁKONGRES STAGE

15:00

X-Cover

cover verze světových hitů

17:00

Jo'anna

hudební vystoupení

20:00

Circus Brothers

disco-balkan mejdan

Nadace Alsa

Nadace Pink Bubble



Kongresové centrum

SONY

SONY Playstation

Hudební nástroje KORG

13:00

WORKSHOP SONY

naučte se fotografovat

15:00

WORKSHOP SONY

naučte se fotografovat

16:00

WORKSHOP KORG

hudební nástroje

17:30

WORKSHOP SONY

naučte se fotografovat

18:30

WORKSHOP KORG

hudební nástroje

R

STANICE DOBROMYSLNÁDĚTSKÁ STAGE

Nadace Rotary Rotaract

Nadace Leontinka

13:00

Divadlo Na Prádle

divadelní představení

14:00

Taneční lekce Jana Ondera

lekce tance pro děti

15:00

Finalisté San Remo Junior CZ

hudební vystoupení

16:00

Divadlo Na Prádle

divadelní představení

18:00

Taneční lekce Jana Ondera

lekce tance pro děti

19:00

Infinity

hudební a taneční vystoupení

A

STANICE ALTERNATIVNÍKAFÍČKO AKUSTICKÁ STAGE

Frozen Frames

Dada & Natalli Smith – Fotovýstava

21:00

Banda Brincadeira

Musica Popular Brasileira

C

STANICE VÝLETNÍFESTIVALOVÁ PŮJČOVNA KOL

SCOTT

K

STANICE ZÁMECKÁZÁMEK STAGE

16:00

Jaroslav Uhlíř

a kapela

21:00

J. P. Muchow

& The Antagonists

23:30

NOČNÍ AFTERPARTY

DJ Lucca, DJ Ladida



Modrý koberec

13:00

Svět Playstation

s Mikolášem Tučkem

15:00

Svět Playstation

s Mikolášem Tučkem

17:00

Svět Playstation

s Mikolášem Tučkem

19:00

Svět Playstation

s Mikolášem Tučkem

19:30

Frozen Frames

Dada & Natalli Smith – vernisáž fotovýstavy

20:00

Vítání hostů na modrém koberci



Zámecký biograf

10:00

Kráska a zvíře

14:00

Lemmy

17:00

Místo u moře

Program na další den

Sobota, 26. Srpna
MAPA FESTIVALU

Festival děkuje za podporu Univerzitě Karlově

PARTNER FESTIVALU

Poděbrady - město našich srdcí

PARTNER FESTIVALU

Středočeský kraj

PARTNER FESTIVALU

Audi - Náskok díky technice

PARTNER FESTIVALU

MMR

PARTNER FESTIVALU

Česko země příběhů

OFICIÁLNÍ POJIŠŤOVNA

GENERALI

OFICIÁLNÍ FESTIVALOVÁ KÁVA

De'Longhi kávovary, kuchyňské spotřebiče a produkty Komfort

FESTIVALOVÝ HOTEL

Prvotřídní péče pro Vaše tělo | Spa Hotel Felicitas

FESTIVALOVÝ HOTEL

VIENNA HOUSE

PARTNER FESTIVALU

Dopravní podnik hlavního města Prahy

PARTNER FESTIVALU

SCOTT

OFICIÁLNÍ FESTIVALOVÉ KOLO

SCOTT

OFICIÁLNÍ SOFTWARE

FESTIVALOVÝ CATERING

FESTIVALOVÝ CATERING

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNERSTVÍ

Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNERSTVÍ

Český rozhlas

MEDIÁLNÍ PARTNER

Seznam

ONLINE MEDIÁLNÍ PARTNER

MÉDIÁŘ

ONLINE MEDIÁLNÍ PARTNER

i-Report

FESTIVALOVÉ ŠAMPAŇSKÉ

VSTUPENKY V SÍTI

PARTNER FESTIVALU