Vyberte prosím den:
SOBOTA
26. SRPNA

SOBOTA

S

STANICE PODĚBRADSKÁMETRO STAGE

14:00

Barbora Šampalíková

šansony a další

16:00

Honza Jareš

nevidomý zpívající klavírista

18:00

Barbora Šampalíková

šansony a další

O

STANICE FILMOVÁLETNÍ KINO

ČEPS

Kinobus DPP

21:00

La La Land

23:30

Whiplash

U

STANICE STROMOVÁVÝSTAVNÍ ALEJ

MŮZY A ANDĚLÉ

Fotovýstava Jany Wallace Svobodové

N

STANICE KOLONÁDAFESTIVALOVÁ KAVÁRNA

AUDI

Samsung

HBO; Hra o trůny – Trůn

Film. ateliéry Barrandov

CEWE

14:30

The Unique Quartet

smyčcové kvarteto

16:00

The Unique Quartet

smyčcové kvarteto

17:30

The Unique Quartet

smyčcové kvarteto

18:30

Bohunka Saxofon

Pink Bubble

D

STANICE PŘÍRODNÍCHILL OUT ZÓNA

Elektro Oaza

10:00

18:00

Pole Dance

každou celou vystoupení Pole Dance a workshop

Seznam.cz

DeLonghi ochutnávka kávy

Kenwood

T

STANICE KONGRESOVÁKONGRES STAGE

15:00

Lucky Joke

jazzrock, fusion, rhythm&blues

17:00

Suit Up!

party Barneyho Stinsona

19:00

THE BEAUTIFULS

rock’n’roll baby!

Nadace Alsa

Nadace Pink Bubble



Kongresové centrum

SONY

SONY Playstation

Hudební nástroje KORG

11:00

WORKSHOP KORG

hudební nástroje

13:00

WORKSHOP SONY

naučte se fotografovat

14:00

WORKSHOP KORG

hudební nástroje

15:00

WORKSHOP SONY

naučte se fotografovat

16:00

WORKSHOP KORG

hudební nástroje

17:30

WORKSHOP SONY

naučte se fotografovat

R

STANICE DOBROMYSLNÁDĚTSKÁ STAGE

Nadace Rotary Rotaract

Nadace Leontinka

12:00

DUD DUN – Tarbíci:

písničky z Afriky, zpívající členové divadla Sklep – Hana Navarová a Jaroslav Vaculík

13:00

PETRA SLANINOVÁ

písně z filmů a muzikálů

14:00

HONZA JAREŠ

nevidomý zpívající klavírista

15:00

TANEČNÍ LEKCE JANA ONDERA

lekce tance pro děti

17:30

KYTARISTA MARTIN KUBÍČEK

předání šeku a vypouštění nadačních balonků

18:30

TANEČNÍ LEKCE JANA ONDERA

lekce tance pro děti

A

STANICE ALTERNATIVNÍKAFÍČKO AKUSTICKÁ STAGE

Frozen Frames

Dada & Natalli Smith – Fotovýstava

20:00

Jan Horák trio

jazz

C

STANICE VÝLETNÍFESTIVALOVÁ PŮJČOVNA KOL

SCOTT

K

STANICE ZÁMECKÁZÁMEK STAGE

16:00

Tři oříšky pro Popelku

ve spolupráci s ProVox a NFA

21:00

Nicola Piovani

23:30

HBO; Hra o trůny

a další seriály

0:30

NOČNÍ AFTERPARTY



Modrý koberec

13:00

Svět Playstation

s Mikolášem Tučkem

15:00

Svět Playstation

s Mikolášem Tučkem

17:00

Svět Playstation

s Mikolášem Tučkem

17:07

Prezident 21

přednáška

19:00

Svět Playstation

s Mikolášem Tučkem

19:30

Můzy a Andělé

Jana Wallace Svobodová vernisáž výstavy

20:00

Vítání hostů na modrém koberci



Zámecký biograf

10:00

Strážci galaxie Vol. 2

14:00

Aldabra: Byl jednou jeden ostrov

17:00

T2 Trainspotting

Program na další den

Neděle, 27. Srpna
MAPA FESTIVALU

Festival děkuje za podporu Univerzitě Karlově

PARTNER FESTIVALU

Poděbrady - město našich srdcí

PARTNER FESTIVALU

Středočeský kraj

PARTNER FESTIVALU

Audi - Náskok díky technice

PARTNER FESTIVALU

MMR

PARTNER FESTIVALU

Česko země příběhů

OFICIÁLNÍ POJIŠŤOVNA

GENERALI

OFICIÁLNÍ FESTIVALOVÁ KÁVA

De'Longhi kávovary, kuchyňské spotřebiče a produkty Komfort

FESTIVALOVÝ HOTEL

Prvotřídní péče pro Vaše tělo | Spa Hotel Felicitas

FESTIVALOVÝ HOTEL

VIENNA HOUSE

PARTNER FESTIVALU

Dopravní podnik hlavního města Prahy

PARTNER FESTIVALU

SCOTT

OFICIÁLNÍ FESTIVALOVÉ KOLO

SCOTT

OFICIÁLNÍ SOFTWARE

FESTIVALOVÝ CATERING

FESTIVALOVÝ CATERING

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNERSTVÍ

Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNERSTVÍ

Český rozhlas

MEDIÁLNÍ PARTNER

Seznam

ONLINE MEDIÁLNÍ PARTNER

MÉDIÁŘ

ONLINE MEDIÁLNÍ PARTNER

i-Report

FESTIVALOVÉ ŠAMPAŇSKÉ

VSTUPENKY V SÍTI

PARTNER FESTIVALU