Soundtrack Golden pass pro všechny milovníky filmové hudby, kteří si nechtějí nechat ujít zvýhodněné vstupné na všechny jedinečné koncerty.

Festivalový Soundtrack Golden pass je vstupenkou na všechny koncerty hlavního festivalového programu, a to jak na hlavní stage na parkovišti pod zámkem, tak nově i na druhou stage v Zámecké zahradě. V případě akcí na sezení opravňuje k sezení v sektoru určeném pro držitele Golden Pass, který bude umístěn mezi I. a II. sektorem.

Návštěvníci se mohou těšit na Tros Discotequos, Václava Neckáře, Buty, hudbu z filmů Alice Nellis, Ondřeje Havelku a jeho Melody Makers, projekci filmu Je třeba zabít Sekala s živou hudbou v podání Filharmonie Hradec Králové, každoroční pohádku a mnoho dalších. Golden pass účastníky též opravňuje ke vstupu na veškeré filmové projekce a jakýkoliv další placený program.

Držitelé Golden passu získají kromě samotných vstupů i řadu benefitů:

  • Festivalovou akreditaci v podobě kartičky na krk
  • Sleva 10% na festivalový merchandise
  • partnerské slevy

Po zakoupení SOUNDTRACK Golden passu obdržíte e-mailem QR kód. Tímto QR kódem se prokážete na festivalovém Guest servisu, kde obdržíte kartičku se šňůrkou na krk, jež bude vaší vstupenkou na všechny placené akce festivalu. 

POČET SOUNDTRACK GOLDEN PASSŮ JE LIMITOVÁN!golden pass-goout

Statutární partneři festivalu

podebrady_logo_2020_barevne_1024
partner_sckraj_c

Hlavní partneři festivalu

Oficiální vůz MFFHM
Kombo_Hyundai-LA-RGB (1)
Oficiální nápoj MFFHM
schweppes
Milko_logo_neg_1
DP_logo_vertikal
ritualni
podebrady-lazne
BTZ_logo-POZITIVNI_RGB
CargoLogix