sndtrck_2020_prakticke_informace_pikto_01

KONCERTNÍ HALA

Koncertní halu pro vás postavíme opět na louce mezi koupalištěm Jezero a řekou Labe, přímo naproti zámku. Dostanete se k ní jednoduše po lávce pro pěší u vodní elektrárny, případně od Jiřího náměstí přes most. Hala bude mít kapacitu 2500 míst k sezení. Pro dokonalý zážitek z našich show bude  vybavena špičkovou zvukovou, světelnou a projekční technikou.

sndtrck_2020_prakticke_informace_pikto_05

NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD

Kdo chce k nám, měl by si určitě přečíst řád.

sndtrck_2020_prakticke_informace_pikto_08

AUTEM

Středočeské lázně Poděbrady leží na řece Labe zhruba 50 km na východ od Prahy po dálnici D11. Do města se dostanete autem cca za 40 minut.

sndtrck_2020_prakticke_informace_pikto_11

VSTUPENKY

Vstupenky budete potřebovat jen na hlavní program v koncertní hale, doprovodný program v parku bude pro všechny návštěvníky festivalu zdarma.
Ceny vstupenek na hlavní program se liší podle sektorů k sezení a můžete si je koupit online na TicketLIVE. Během konání festivalu budou prodejní místa v Centrálním lázeňském parku i u koncertní haly na louce u Jezera.

sndtrck_2020_prakticke_informace_pikto_09

NA KOLE

Na kole se dá z Prahy k Labi dostat po několika trasách. Nejoblíbenější a nejvytíženější je cyklotrasa číslo 0035 (A26), která začíná u konečné metra na Černém Mostě.

sndtrck_2020_prakticke_informace_pikto_06

DOPROVODNÝ PROGRAM

Atraktivní doprovodný program bude probíhat tradičně v lázeňském parku od pátku 26|08|21 do neděle 29|08|21. Program v parku je pro všechny ZDARMA!
Detaily o doprovodném programu budeme postupně zveřejňovat na našem webu.

sndtrck_2020_prakticke_informace_pikto_02

VSTUPENKY PRO PODĚBRADSKÉ

Obyvatelé Poděbrad nebo studenti poděbradských středních škol mají při zakoupení jedné vstupenky druhou zdarma. Zvýhodněný prodej těchto vstupenek i podrobné informace o akci 1+1 v Městském kulturním centru Poděbrady (Jiřího nám. 1/I, Poděbrady), kde je možné platit pouze v hotovosti. Trvalý pobyt i studium je třeba prokázat platným dokladem.
Akce platí do vyčerpání určeného objemu vstupenek.

sndtrck_2020_prakticke_informace_pikto_10

PARKOVÁNÍ

Informace pro vás připravujeme.

sndtrck_2020_prakticke_informace_pikto_05

OTEVÍRACÍ DOBA

Informace pro vás připravujeme.

sndtrck_2020_prakticke_informace_pikto_03

DĚTI

Děti ve věku do 3 let včetně mají vstup na koncerty hlavního programu zdarma.  Ale pozor, bez nároku na sedadlo! Máme děti rádi a v programu na ně myslíme, ale večerní koncerty hlavního programu jsou vhodné pro děti starší 12 let. Doporučení najdete u každého koncertu na našem webu a také na webech prodejců vstupenek.

sndtrck_2020_prakticke_informace_pikto_05

NENAŠLI JSTE, CO JSTE HLEDALI?

KLIDNĚ SE PTEJTE! VÍCE INFORMACÍ VÁM RÁDI PROZRADÍME NA office@soundtrackfestival.cz NEBO NA NAŠEM FACEBOOKUwww.facebook.com/soundtrackpodebrady/

sndtrck_2020_prakticke_informace_pikto_05

ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Pokud Vás to opravdu zajímá, potom koukněte zde.

sndtrck_2020_prakticke_informace_pikto_07

VLAKEM

Příjezd do Poděbrad doporučujeme vlakem, nádraží se nachází přímo na začátku lázeňského parku. Například z Prahy z Hlavního nádraží jste pohodlně za 45 minut.